Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 304102 |
| Model | BiLight Inox Slim 80 |
| Real Volume | 78 L |
| Height | 1.206 m |
| Width | 0.353 m |
| Depth | 0.380 m |
| Rated power | 2000 W |
| Mounting | Vertical |
| Heating time Δt 45K (15 - 60°C)**80°C | 0:18 h:min |
| Annual consumption of electricity AEC | 2758 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 353 mm |
| Load profile | L |
| V40 | 140 L |
| Tout of the box | 75 °C |
| MAX40 | 129 L |
* Required fields