Telescopic built-in extractor hoods
SL 103 2T 60 WH
| TIN Code | 422815 |
| Net weight | 6.2 kg |
| Maximum power | 253 W |
| Height | 0.17 m |
| Width | 0.60 m |
| Depth | 0.42 m |
| Air volume per hour | 483 m³/h |
| Recommend room size | до 19 m2 |
| Noise level | 68/79 dB(A) |
* Required fields