Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 304909 |
| Model | Anticalc 100 H |
| Real Volume | 100 L |
| Height | 0.440 m |
| Width | 0.995 m |
| Depth | 0.467 m |
| Rated power | 1200/2400 W |
| Mounting | Horizontal |
| Annual consumption of electricity AEC | 2763 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 440 mm |
| Load profile | L |
| V40 | 138 L |
| Tout of the box | 75 °C |
| MAX40 | 177 L |
* Required fields