Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 304064 |
| Model | MaxEau 150 |
| Real Volume | 150 L |
| Height | 1.083 m |
| Width | 0.560 m |
| Depth | 0.567 m |
| Rated power | 1200/2400 W |
| Mounting | Vertical |
| Heating time Δt 45K (15 - 60°C)**80°C | 06:31/3:15 h:min |
| Annual consumption of electricity AEC | 2726 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 560 mm |
| Load profile | L |
* Required fields