Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | TO DELETE 301664 |
| Model | InstaLine Multi 8 kW |
| Height | 0.200 m |
| Width | 0.130 m |
| Depth | 0.076 m |
| Rated power | 8000 W |
| Annual consumption of electricity AEC | 468 kWh |
| Energy class | A |
| Load profile | XS |
| Flow rate Δt (25K) | 4.6 |
| Usage | universal |
| Installation | pressurized |
* Required fields