Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 303226 |
| Model | BiLight Inox 100 |
| Real Volume | 92 L |
| Height | 0.992 m |
| Width | 0.440 m |
| Depth | 0.467 m |
| Rated power | 2000 W |
| Mounting | Vertical |
| Heating time Δt 45K (15 - 60°C)**80°C | 2:21 h:min |
| Annual consumption of electricity AEC | 2748 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 440 mm |
| Load profile | L |
| V40 | 114 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 136 L |
* Required fields